Sıkça Sorulan Sorular

Merk Ettiğiniz

Sorularınızın cevapları

 • Protez saç nedir?

  Protez saç, saçınızda dökülmeler olan bölgenin kalıbının çıkarılması ve hava-su geçiren özel bir deri tabakasının üzerine %100 insan saçı olan ve tamamı sizin saç karakterinizle aynı olan saçların işlenmesiyle elde edilen bir uygulamadır. Protez saçınıza istediğiniz gibi şekil verebilir ve günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 • Protez saç siparişimiz kaç günde hazırlanır?

  Siparişinizin yurt dışına gönderilip elimize ulaşması ortalama 8 hafta sürmektedir.

 • Protez saç kullanım süresi nedir?

  Bu uygulamamızın çeşitliliği açısından kullanım süreleri değişkenlik göstermektedir. Bir ünite saçın kullanım süresi 1 ay ile 1 yıl arasında değişen protez saç uygulamamız mevcuttur.

 • Protez saç kullanırken dışarıdan fark edilir mi?

  Protez saç uygulamamızda amacımız sizin görsel imajınızı güçlendirmek ve %100 doğal görünümü elde etmektir. Bunun yanında protez saç sipariş aşamasında sizin saç örneğiniz ve istekleriniz formlarımıza işlenir ve saçınız bu doğrultuda hazırlanır. Dolayısıyla kullanmaya başladıktan sonra doğal görünümünüzle bu uygulamanın rahatlığını sonuna kadar hissedersiniz.

 • Protez saç kullanırken denize girip, spor yapabilirmiyim?

  Protez saç kullanımı günlük yaşantınızda size sorun yaşatacak bir uygulama değildir. Normal yaşantınızda sürdürdüğünüz aktivitelerinizi çok rahat bir şekilde yapmaya devam edersiniz. Spor yapabilir, deniz ve havuza girebilir her türlü aktivitenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Protez saç bakım süresi nedir?

  Protez saç kullanırken dönem dönem bakım yapmanız gerekecektir. Kullandığımız her şeyin bir bakım dönemi olduğu gibi ünite saçta da bu bakımı gerçekleştirmeniz hem sizin görünümünüzü güçlü kılacak hem de kullandığınız protez saçın ömrünü uzatacaktır. Protez saçın bakım süreleri sizin cilt yapınıza göre 20-30 gün olarak değişkenlik gösterir.

 • Protez saç uzar mı?

  Protez saç her ne kadar %100 doğal görünüm elde ettiğimiz bir uygulamamız olsa da, bu uygulamayı saç ekiminden ayırt etmek gerekir. Bu uygulamamız %100 doğal insan saçından hazırlanmış ve tıbbi bantlar yardımıyla uygulaması yapılan bir yöntemdir. Dolayısıyla protez saçın üzerindeki saçların uzaması söz konusu değildir

 • Protez saç kullanımında yaş sınırı varmıdır?

  Protez saç kullanımında yaş sınırı yoktur. Saç problemi olan herkese 7’den 77 ‘ye rahatlıkla uygulanan bir yöntemdir.

Soru sorun

Sormak istediğiniz birşey var mı?

Aklınıza takılan herşey için bize danışabilirsiniz.